Kosmetyka, zabiegi, masaże

Masaże twarzy

Masaż autorską Techniką Modelowania Twarzy na bazie masażu Rosenberga

zwany odmładzającym dotykiem, Jest to jedyna w swoim rodzaju technika liftingu twarzy, łączy w sobie techniki różnych masaży, rolfingu i akupresury. Masaż obejmuje mięśnie twarzy, czaszki i szyi. Składa się z min. 6 jednogodzinnych seansów, indywidualnie dobranych i zaplanowanych. Pozwala wniknąć do coraz głębszych pokładów skóry i mięśni. Polega głównie na zmiękczaniu tkanki łącznej otaczającej mięśnie i stawy, poprawiając w ten sposób ułożenie skóry. Dzięki masażowi następuje odblokowanie napiętych części twarzy i rozluźnienie tkanki łącznej, to pozwala na "modelowanie" twarzy, poprawę owalu, likwidację zmarszczek, obrzęków, worków, asymetrii twarzy. Masaż TMT jest odmłodzeniem całkowicie bezpiecznym i bez skalpela.

Masaż firmowy

masaż autorski Studia Styl, stosowany przy zabiegu pielęgnacyjnym. Jest to zespół ruchów zapewniający poprawę wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz relaks.

Zabiegi przeciwzmarszczkowe, liftingujące

Zabiegi regenerująco-odżywcze

Mezoterapia mikroigłowa

Makijaże

Makijaże okolicznościowe (ślubne, wieczorowe), dzienne, do zdjęć

Makijaże wykonywane przez profesjonalistki z wieloletnim doświadczeniem w pracy podczas sesji zdjęciowych i imprez okolicznościowych. Makijaże wykonywane przy użyciu produktów wiodących firm kosmetycznych.

Pozostałe zabiegi

Przekłuwanie uszu

kolczyki sterylne

Copyright © 2011 Studio Styl & Vit | design marta staniewska | technology from Netious.com | Kontakt

Studio Styl &Vit

ul. Poznanska 58, 60-853 Poznan

Anna Bennig-Wolska
501 064 420
Jadwiga Skoryna
501 019 106
Hanna Kucharska
667 194 075

Promocje

Upominkowe Pakiety Promocyjnie

Z myślą o wszystkich, których pomysłem na miły świąteczny upominek jest obdarowanie bliskiej osoby chwilą relaksu i odprężenia, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych cenowo zabiegów w pakietach. O więcej szczegółów proszę pytać na miejscu lub telefonicznie w Studio Styl & Vit

Lecznicza moc świeżego aloesu Barbadensis Miller z Meksyku

Kluczowym elementem zabiegu jest masaż zielonym soczystym liściem aloesu, który niesamowicie nawilża i regeneruje naskórek, do tego poczujemy wspaniały aromat oleju z czarnego sezamu rosnącego w Himalajach. Absolutnie czyste i ekologiczne preparaty firmy Pharmos Natur zawierają bogactwo naturalnych i bezpiecznych dla skóry składników. Firma posiada certyfikat ECO CONTROL.

Masaż - autorska Technika Modelowania Twarzy w połączeniu z mini liftem.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu! TMT stosowany w serii 6-9 zabiegów, daje gwarantowana poprawa owalu twarzy i jakości skóry.

Aktualnosci

Zadbaj o siebie!

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu najbliższy termin: od 27 maja do 6 czerwca 2018 w Kołobrzegu - Hotel Ikar Plaza (10 dób hotelowych).

Zajęcia oraz zabiegi prowadzone są przez specjalistki odkwaszania potwierdzone certyfikatami dr Renate Collier: mgr Anna Bennig-Wolska, Jadwiga Skoryna.

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu obejmuje: małe grupy, indywidualne diagnozowanie i konsultacje, opiekę medyczną, dietę zasadową (3 posiłki dziennie), masaż odkwaszający, masaż chińskimi bańkami + stawianie baniek, automasaż brzucha (codziennie), chirogimnastyka (codziennie), basen, jacuzzi, sauna parowa, gimnastyka w wodzie, sauna fińska, bezinwazyjne oczyszczanie jelit (solą gorzką – gratis), zajęcia z edukacji zdrowia, pokazowa stylizacja z makijażem, nauka automasażu głowy i nóg oraz imbirowo-cynamonowy zabieg na ciało. Opłata za parking wg stawek hotelowych.