Analizator kwantowy

Analizator kwantowy

Diagnostyka kwantowa

Analizator kwantowy skanuje cały organizm, pokaże na co szczególnie zwrócić uwagę jeżeli chodzi o Twoje zdrowie. Analiza zawiera ponad 37 rozbudowanych raportów na temat Twojego zdrowia.

Pomaga w doborze diety i suplementacji, ponieważ dokładnie pokazuje jakich witamin, aminokwasów, mikro i makro elementów brakuje w organizmie. W oparciu o testy wielu przypadków klinicznych, eksperci skonstruowali wszechstronne narzędzie diagnostyczne - Analizator Kwantowy QMRA (Quantum Magnetic Resonance Analiser) Model 2016, który skanuje cały organizm.

Badanie jest nieinwazyjne. Skan ciała trwa 1 minutę! Omówienie wyników badania zajmuje od godziny do 1,5 godziny. Interpretacja odnosi się indywidualnie do osoby diagnozowanej.

Po wykonaniu badania otrzymujemy:

  • analizę statystyczną wykonaną przy użyciu metod naukowych, które są zatwierdzone przez praktyki kliniczne
  • test jest wykonywany w sposób nieinwazyjny, bezpieczny, więc urządzenie nie szkodzi ludzkiemu ciału. Na podstawie sprawozdań z testu można uzyskać informacje testowe, propozycje i sugestie wspierania swojego organizmu
  • urządzenie może wykryć zmiany zdrowotne, zanim pojawią się wyraźne objawy choroby
  • motywuje i wskazuje kierunek dbania o zdrowie, prawidłową wagę ciała, zdrowe odżywianie i aktywną biologicznie suplementację

Kwantowa analiza stanu zdrowia obejmuje: układ krążenia, przewód pokarmowy, funkcje jelit, wątroba, trzustka,pęcherzyk żółciowy, funkcje nerek, funkcje płuc, mózg, układ kostny, gęstość mineralna kości, reumatoidalne choroby kości, indeks wzrostu kostnego, cukier, pierwiastki śladowe, witaminy, aminokwasy, koenzymy, układ hormonalny, tarczyca, układ odpornościowy, toksyny, metale ciężkie, alergeny, oczy,otyłość, skóra,ogólny stan fizyczny, kolagen, meridiany, puls serca i naczyń mózgowych, funkcje rozrodcze, lipidy, prostata / ginekologia, sperma i plemniki / piersi, skład ciała.

Copyright © 2011 Studio Styl & Vit | design marta staniewska | technology from Netious.com | Kontakt

Studio Styl &Vit

ul. Poznanska 58, 60-853 Poznan

Anna Bennig-Wolska
501 064 420
Jadwiga Skoryna
501 019 106
Hanna Kucharska
667 194 075

Promocje

Upominkowe Pakiety Promocyjnie

Z myślą o wszystkich, których pomysłem na miły świąteczny upominek jest obdarowanie bliskiej osoby chwilą relaksu i odprężenia, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych cenowo zabiegów w pakietach. O więcej szczegółów proszę pytać na miejscu lub telefonicznie w Studio Styl & Vit

Lecznicza moc świeżego aloesu Barbadensis Miller z Meksyku

Kluczowym elementem zabiegu jest masaż zielonym soczystym liściem aloesu, który niesamowicie nawilża i regeneruje naskórek, do tego poczujemy wspaniały aromat oleju z czarnego sezamu rosnącego w Himalajach. Absolutnie czyste i ekologiczne preparaty firmy Pharmos Natur zawierają bogactwo naturalnych i bezpiecznych dla skóry składników. Firma posiada certyfikat ECO CONTROL.

Masaż - autorska Technika Modelowania Twarzy w połączeniu z mini liftem.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu! TMT stosowany w serii 6-9 zabiegów, daje gwarantowana poprawa owalu twarzy i jakości skóry.

Aktualnosci

Zadbaj o siebie!

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu najbliższy termin: od 27 maja do 6 czerwca 2018 w Kołobrzegu - Hotel Ikar Plaza (10 dób hotelowych).

Zajęcia oraz zabiegi prowadzone są przez specjalistki odkwaszania potwierdzone certyfikatami dr Renate Collier: mgr Anna Bennig-Wolska, Jadwiga Skoryna.

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu obejmuje: małe grupy, indywidualne diagnozowanie i konsultacje, opiekę medyczną, dietę zasadową (3 posiłki dziennie), masaż odkwaszający, masaż chińskimi bańkami + stawianie baniek, automasaż brzucha (codziennie), chirogimnastyka (codziennie), basen, jacuzzi, sauna parowa, gimnastyka w wodzie, sauna fińska, bezinwazyjne oczyszczanie jelit (solą gorzką – gratis), zajęcia z edukacji zdrowia, pokazowa stylizacja z makijażem, nauka automasażu głowy i nóg oraz imbirowo-cynamonowy zabieg na ciało. Opłata za parking wg stawek hotelowych.