Szkolenie: Warsztaty poradnictwa koloru i stylu - Kobieta aktywna i piękna

Szkolenie:
Warsztaty poradnictwa koloru i stylu
Kobieta aktywna i piękna

Warsztaty przeznaczonę są dla kobiet aktywnych zawodowo bez względu na wiek, świadomych znaczenia własnego wizerunku.

Szkolenie skierowane jest do tej grupy osób, która chce czerpać maksimum korzyści z wiedzy dotyczącej zasad samozapoznania i samoprezentacji zgodnej z indywidualnymi cechami oraz wymaganiami zawodowymi.

Jest to autorski program, który umożliwia poznanie siebie, swoich wad i kompleksów oraz metod skutecznego eksponowania swoich walorów.

Dzięki tej wiedzy zaplanujesz swoją szafę, w której wszystkie elementy pasują do siebie i nie są przypadkowe. Zdobędziesz umiejętność świadomego kreaowania swojego wizerunku na każdą okazję. Dowiesz się jak kupować stroje, by pasowały do figury, a sylwetka wyglądała optymalnie. Dzięki tym i innym informacjom, własny niepowtarzalny styl stanie się faktem.

Warsztaty obejmują zagadnienia teoretyczne i praktyczne.

Copyright © 2011 Studio Styl & Vit | design marta staniewska | technology from Netious.com | Kontakt

Studio Styl &Vit

ul. Poznanska 58, 60-853 Poznan

Anna Bennig-Wolska
501 064 420
Jadwiga Skoryna
501 019 106
Hanna Kucharska
667 194 075

Promocje

Upominkowe Pakiety Promocyjnie

Z myślą o wszystkich, których pomysłem na miły świąteczny upominek jest obdarowanie bliskiej osoby chwilą relaksu i odprężenia, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych cenowo zabiegów w pakietach. O więcej szczegółów proszę pytać na miejscu lub telefonicznie w Studio Styl & Vit

Lecznicza moc świeżego aloesu Barbadensis Miller z Meksyku

Kluczowym elementem zabiegu jest masaż zielonym soczystym liściem aloesu, który niesamowicie nawilża i regeneruje naskórek, do tego poczujemy wspaniały aromat oleju z czarnego sezamu rosnącego w Himalajach. Absolutnie czyste i ekologiczne preparaty firmy Pharmos Natur zawierają bogactwo naturalnych i bezpiecznych dla skóry składników. Firma posiada certyfikat ECO CONTROL.

Masaż - autorska Technika Modelowania Twarzy w połączeniu z mini liftem.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu! TMT stosowany w serii 6-9 zabiegów, daje gwarantowana poprawa owalu twarzy i jakości skóry.

Aktualnosci

Zadbaj o siebie!

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu najbliższy termin: od 27 maja do 6 czerwca 2018 w Kołobrzegu - Hotel Ikar Plaza (10 dób hotelowych).

Zajęcia oraz zabiegi prowadzone są przez specjalistki odkwaszania potwierdzone certyfikatami dr Renate Collier: mgr Anna Bennig-Wolska, Jadwiga Skoryna.

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu obejmuje: małe grupy, indywidualne diagnozowanie i konsultacje, opiekę medyczną, dietę zasadową (3 posiłki dziennie), masaż odkwaszający, masaż chińskimi bańkami + stawianie baniek, automasaż brzucha (codziennie), chirogimnastyka (codziennie), basen, jacuzzi, sauna parowa, gimnastyka w wodzie, sauna fińska, bezinwazyjne oczyszczanie jelit (solą gorzką – gratis), zajęcia z edukacji zdrowia, pokazowa stylizacja z makijażem, nauka automasażu głowy i nóg oraz imbirowo-cynamonowy zabieg na ciało. Opłata za parking wg stawek hotelowych.