Technika Liftingu Twarzy

Technika Liftingu Twarzy

„ ... Wyglądam świetnie, zniknęły obrzęki pod oczyma, mam większe oczy, moja skóra i mięśnie odzyskały życie , mam ładniejszy owal twarzy, jestem pełna energii, to niesamowity relaks … „

Te i inne pełne zachwytu słowa padają po zakończonym zabiegu .

Dlaczego jest taki nadzwyczajny ?

Po pierwsze jest to wyjątkowy i unikalny masaż, którego technika oparta jest na metodzie rolfingu, masażu tkanki łącznej wg. St. Rosenberga, delikatnym ugniataniu, rozcieraniu i usuwaniu złogów z tkanek skóry, zakończony wibracją i akupresurą połączoną z głębokim relaksem. Po drugie nazywany jest ODMŁADZAJĄCYM DOTYKIEM. Jestem o tym głęboko przekonana, jak również i co najważniejsze moje klientki. Na podstawie wieloletniej, dziesięcioletniej praktyki, stwierdzam jego niesamowitą skuteczność. Przede wszystkim zmiany widoczne są u kobiet dojrzałych, bowiem przywraca twarzy młody wygląd, mięśniom elastyczność, tkankom żywotność. Bez skalpela, bez chemii i ryzyka powikłań uzyskujesz doskonały efekt odmładzający. Jest to bezpieczny sposób wygładzania bruzd, zmarszczek i wzmacniania tkanek, polecany także – uwaga - po zabiegach chirurgii plastycznej. Polecam go jako alternatywę botoksu. Jest to wyjątkowy zabieg dla wyjątkowej kobiety, która dba o siebie, o swoje zdrowie i jest świadoma zagrożeń jakie niesie poddawanie się nieustannej presji tzw. wiecznej młodości. Po trzecie jest niedrogi i może być łączony z innymi zabiegami kosmetycznymi, zwiększając jego skuteczność.

Technika: W celu przywrócenia prawidłowej struktury tkanki łącznej masuję się twarz, szyję oraz całą głowę.
Czas trwania: od 45-60 minut.
Najlepsze rezultaty daje seria 6 - 9 zabiegów, minimum raz w tygodniu, w zależności od stanu mięśni i skóry.

Droga Klientko ten masaż wykonuje się tylko w Studio Styl w Poznaniu !

Przekonaj się sama !
Serdecznie zapraszam!

Copyright © 2011 Studio Styl & Vit | design marta staniewska | technology from Netious.com | Kontakt

Studio Styl &Vit

ul. Poznanska 58, 60-853 Poznan

Anna Bennig-Wolska
501 064 420
Jadwiga Skoryna
501 019 106
Hanna Kucharska
667 194 075

Promocje

Upominkowe Pakiety Promocyjnie

Z myślą o wszystkich, których pomysłem na miły świąteczny upominek jest obdarowanie bliskiej osoby chwilą relaksu i odprężenia, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych cenowo zabiegów w pakietach. O więcej szczegółów proszę pytać na miejscu lub telefonicznie w Studio Styl & Vit

Lecznicza moc świeżego aloesu Barbadensis Miller z Meksyku

Kluczowym elementem zabiegu jest masaż zielonym soczystym liściem aloesu, który niesamowicie nawilża i regeneruje naskórek, do tego poczujemy wspaniały aromat oleju z czarnego sezamu rosnącego w Himalajach. Absolutnie czyste i ekologiczne preparaty firmy Pharmos Natur zawierają bogactwo naturalnych i bezpiecznych dla skóry składników. Firma posiada certyfikat ECO CONTROL.

Masaż - autorska Technika Modelowania Twarzy w połączeniu z mini liftem.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu! TMT stosowany w serii 6-9 zabiegów, daje gwarantowana poprawa owalu twarzy i jakości skóry.

Aktualnosci

Zadbaj o siebie!

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu najbliższy termin: od 27 maja do 6 czerwca 2018 w Kołobrzegu - Hotel Ikar Plaza (10 dób hotelowych).

Zajęcia oraz zabiegi prowadzone są przez specjalistki odkwaszania potwierdzone certyfikatami dr Renate Collier: mgr Anna Bennig-Wolska, Jadwiga Skoryna.

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu obejmuje: małe grupy, indywidualne diagnozowanie i konsultacje, opiekę medyczną, dietę zasadową (3 posiłki dziennie), masaż odkwaszający, masaż chińskimi bańkami + stawianie baniek, automasaż brzucha (codziennie), chirogimnastyka (codziennie), basen, jacuzzi, sauna parowa, gimnastyka w wodzie, sauna fińska, bezinwazyjne oczyszczanie jelit (solą gorzką – gratis), zajęcia z edukacji zdrowia, pokazowa stylizacja z makijażem, nauka automasażu głowy i nóg oraz imbirowo-cynamonowy zabieg na ciało. Opłata za parking wg stawek hotelowych.