Szkolenie: Terapia odkwaszania wg. dr med Renate Collier

Szkolenie :
Terapia odkwaszania wg. dr med Renate Collier

Dr med Renate Collier, to niemiecka lekarka , która swoją ponad 40 -letnią praktyka lekarską i pracą naukowa udowodniła ,że wiekszość chorób trapiacych ludzi, spowodowana jest brakiem rownowagi kwasowo-zasadowej i nadmiernym zakwaszeniem organizmu.

Stworzyła system-terapię, pozwalająca pozbyć się wielu dolegliwości w sposób prosty, bezbolesny i przede wszystkim skuteczny.

Kurs Terapii odkwaszania wg. dr R. Collierto autorski program , ktorego celem jest zdobycie wiedzy unikalnej w skali miedzynarodowej ! Kurs skierowany jest do osób, świadomych zagrożeń jakie niesie współczesny styl życia i chcących poznać metodę, która pozwali skutecznie im przciwdziałać.

Program jest owocem 13- letniej praktyki i doswiadczeń w dziedzinie odkwaszania. Jest wynikiem głebokiego przekonania, że tak cenna wiedza musi byc propagowana na wieksza skale. Pragniemy podzielic sie nia z Panstwem. Nasze wieloletnie doswiadczeniei praktyka, upowazniają nas do nauczania tych technik.

Program kursu obejmuje wiele aspektów odkwaszania na kazdym poziomie ciała człowieka, poczawszy od diety zasadowej, przez chirogimnastyke , masaże odkwaszające, automasaże nóg, glowy, brzucha....

Edukacja obejmuje także diagnostykę przyczyn zakwaszenia w oparciu o strukturę psycho-fizyczną człowieka. Dodatkowymi atutami programu bedzie nauka stwiania baniek. Waznym i niezbednym elementem programu będą 4 dniowe obowiazkowe warsztaty wyjazdowe,celem doskonalenia umiejetności , doswiadczenia skutków terapii na sobie.

Oferta skierowana jest do osób chcących zdobyć nowy , interesujacy zawód -specjalizację: fizjoterapeutów, lekarzy, pielegniarek , dietetyków. Wymagane min. srednie wykształcenie.

Obowiazywac bedzie rozmowa kwalifikacyjna.

Terminy, cena kursu, wstepny program - informacja tel. 501 064 420, mgr Anna Bennig-Wolska

Copyright © 2011 Studio Styl & Vit | design marta staniewska | technology from Netious.com | Kontakt

Studio Styl &Vit

ul. Poznanska 58, 60-853 Poznan

Anna Bennig-Wolska
501 064 420
Jadwiga Skoryna
501 019 106
Hanna Kucharska
667 194 075

Promocje

Upominkowe Pakiety Promocyjnie

Z myślą o wszystkich, których pomysłem na miły świąteczny upominek jest obdarowanie bliskiej osoby chwilą relaksu i odprężenia, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych cenowo zabiegów w pakietach. O więcej szczegółów proszę pytać na miejscu lub telefonicznie w Studio Styl & Vit

Lecznicza moc świeżego aloesu Barbadensis Miller z Meksyku

Kluczowym elementem zabiegu jest masaż zielonym soczystym liściem aloesu, który niesamowicie nawilża i regeneruje naskórek, do tego poczujemy wspaniały aromat oleju z czarnego sezamu rosnącego w Himalajach. Absolutnie czyste i ekologiczne preparaty firmy Pharmos Natur zawierają bogactwo naturalnych i bezpiecznych dla skóry składników. Firma posiada certyfikat ECO CONTROL.

Masaż - autorska Technika Modelowania Twarzy w połączeniu z mini liftem.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu! TMT stosowany w serii 6-9 zabiegów, daje gwarantowana poprawa owalu twarzy i jakości skóry.

Aktualnosci

Zadbaj o siebie!

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu najbliższy termin: od 27 maja do 6 czerwca 2018 w Kołobrzegu - Hotel Ikar Plaza (10 dób hotelowych).

Zajęcia oraz zabiegi prowadzone są przez specjalistki odkwaszania potwierdzone certyfikatami dr Renate Collier: mgr Anna Bennig-Wolska, Jadwiga Skoryna.

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu obejmuje: małe grupy, indywidualne diagnozowanie i konsultacje, opiekę medyczną, dietę zasadową (3 posiłki dziennie), masaż odkwaszający, masaż chińskimi bańkami + stawianie baniek, automasaż brzucha (codziennie), chirogimnastyka (codziennie), basen, jacuzzi, sauna parowa, gimnastyka w wodzie, sauna fińska, bezinwazyjne oczyszczanie jelit (solą gorzką – gratis), zajęcia z edukacji zdrowia, pokazowa stylizacja z makijażem, nauka automasażu głowy i nóg oraz imbirowo-cynamonowy zabieg na ciało. Opłata za parking wg stawek hotelowych.