Styl pilnie poszukiwany

STYL PILNIE POSZUKIWANY

Każdy z nas marzy o tym, aby mieć swój styl, być dobrze ubraną, interesującą i atrakcyjną.

Są osoby, które mają to „coś” ale większość z nas zwykle kieruje się modą. Mimo, że propozycje projektantów w wielu wypadkach nie są dla wszystkich jednakowo korzystne, gdyż zazwyczaj dotyczą standardowych wymiarów i najczęściej są dla osób szczupłych, Stąd te z nas, które zaliczają się do grupy kobiet o bardziej zaokrąglonych kształtach, czy problemach z proporcjami, mają kłopot z wyborem odpowiedniej garderoby, kompozycją stroju.

Jak zatem być modną i jednocześnie wyjątkową?, A może nie musimy być modne, podobne do siebie, umundurowane?

Las jest pełen drzew, każde jest inne. Ta różnorodność czyni go pięknym i niepowtarzalnym. Z mojego doświadczenia i rozmów gabinetowych wynika, że: Są osoby dla których moda jest wyrocznią i które muszą mieć wszystko co jest aktualnie modne i trendy, bez względu na efekt. Jest też duga grupa, która odwrotnie nie przykłada wagi do ubioru.

Takie osoby zakładają na siebie to co mają w szafie, kupują przypadkową garderobę, nie zastanawiają się nad efektem końcowym i zawsze tłumaczą się, że nie maja czasu na zakupy, że nie czują potrzeby zmian. Kolejna grupa osób deklaruje, że chce być modna, dobrze wyglądać, być na topie, ale z różnych powodów obawiają się zakupów, maja ciągłe wątpliwości, czy to będzie pasować? Co powiedzą inni?...

Można by jeszcze wymieniać osoby, które mają z tym większy lub mniejszy problem, a że jest to problem, nie mam co do tego wątpliwości . Co sezon mamy na półkach i w witrynach sklepowych: inne kolory, fasony, dodatki…. Jak w tym nawale propozycji, informacji bezpiecznie się poruszać, jak wybierać?, czym się kierować ?, by dobrze wyglądać i czuć się komfortowo.

Otóż są na to sposoby.

Przede wszystkim musimy przyjrzeć się swojemu ciału, poznać wszystkie jego wady i zalety, kształt, proporcje. Następnie zebrane informacje obiektywnie przeanalizować, rozłożyć na czynniki pierwsze.

Na tej podstawie uzyskać dane, które pozwolą prawidłowo komponować garderobę i stworzyć proporcjonalną sylwetkę. Musimy pamiętać o tym, że kształt naszego ciała wyznacza tzw. linię zewnętrzną, decydującą o podstawowych fasonach spodni, kostiumów, sukienek etc.

W doborze garderoby niemniej ważną od kształtu cała, odgrywa, i tu Uwaga!!!- kształt twarzy. On określa drugą ważną linię – wewnętrzną, która decyduje o detalach takich jak: kołnierzyki, klapy, cięcia, desenie, kształty torebek, biżuterii, itp. Ta wiedza jest niezwykle istotna, bo pozwala tak manewrować poszczególnymi elementami garderoby, dodatkami że stajesz się dla siebie ikoną mody. Tworzysz własny niepowtarzalny styl, który podkreśla osobowość i jest dla ciebie źródłem satysfakcji. Znając te zasady zaczynasz wykorzystywać modę do swoich celów. To nie moda manipuluje tobą, ale to ty wybierasz i decydujesz co jest właściwe i dobre dla ciebie.

Kolejna ważną sprawą jest odpowiedni dobór kolorów. Natura obdarzyła nas indywidualnym kolorem skóry, włosów, oczu. Okazuje się, że są takie barwy, które stanowią doskonałe tło dla tych naturalnych walorów urody. Kolor, podobnie jak krój garderoby, jest obiektem ustawicznie zmieniających się tendencji. Co sezon fascynują nas inne barwy. Niektóre są cudowne, żywe, wyraziste. Innym razem kompletnie nie do przyjęcia. Jak zatem je wybierać by nie popełnić błędu? Podobnie jak w przypadku doboru garderoby należy poznać właściwy klucz. Tym kluczem jest indywidualny wachlarz kolorów, który zawiera barwy dla nas najkorzystniejsze. Jest on tak skomponowany, że z łatwością możemy tworzyć zestawy na różne okazje.

Kolor łączy się również z makijażem, który nazywam kropką nad „i” , który podobnie jak fryzura jest niezwykle ważnym elementem naszego stylu. Jaki powinien być? Z pewnością stosowany do okoliczności, ubioru, wieku, pory dnia, a nawet roku. Warto poświęcić mu trochę uwagi i zdobyć minimum umiejętności i wiedzy, by wyglądać pięknie i co ważne czuć się doskonale.

Taka trzy etapowa stylizacja w Studio – Styl umożliwia kompleksowe podejście do zmiany wizerunku. Dzięki takiemu podejściu odkryjesz siebie na nowo, zobaczysz swoje atuty, poznasz sposoby jak je eksponować. Polubisz i docenisz „ekonomiczną szafę”, w której wszystko do siebie pasuje. Nareszcie stwierdzisz, że masz się w co ubrać, że nie ma w Twojej szafie niepotrzebnych ciuszków. Bez stresu i kompleksów zaczynasz kreować siebie, stawiasz na swój indywidualny niepowtarzalny styl.

autorka – Anna Bennig – Wolska.

Anna Bennig – Wolska

Od 20 lat prowadzi Studio – Styl gabinet urody i promocji zdrowia. Wieloletni prezes Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego, organizator kongresów i sympozjów kosmetycznych w Poznaniu, Warszawie. Absolwentka UAM, dyplomowana kosmetyczka, stylistka – wizażystka. Terapeutka w dziedzinie odkwaszania organizmu wg dr. Renate Collier. Autorka licznych publikacji na temat kosmetyki i kosmetologii, zdrowego stylu życia, makijażu, stylizacji.

Współpracuje z wieloma specjalistami z zakresu medycyny biologicznej, medycyny chińskiej, rehabilitantami, terapeutami, psychologami.

  • Działalność Studia –Styl związana jest po pierwsze z kosmetyką, dbamy o piękno ciała ludzkiego, wyznając zasadę „… przede wszystkim nie szkodzić…, wyrazem tego jest wybór właściwych kosmetyków i metod pielęgnacji urody.
  • Po drugie promocja zdrowia i nowego stylu życia opartego na prawach natury. Jako jedyni w Polsce prowadzimy terapię odkwaszania organizmu wg dr.R. Collier. Jest to rewolucyjna i rewelacyjna metoda odzyskania zdrowia i doskonałego samopoczucia.
  • Po trzecie poradnictwo koloru i stylu, które jest dopełnieniem powyższych działań, gdyż najpiękniejsze szaty i makijaż nie pomogą gdy człowiek nie ma zdrowia i brak mu radości życia.

Nasz wizerunek, jest odbiciem naszego wnętrza. Tę zasadę bierzemy pod uwagę podczas sesji poświęconej tworzeniu własnego stylu. Prowadzimy działalność edukacyjną kursy, wykłady, warsztaty, terapie wyjazdowe.

Copyright © 2011 Studio Styl & Vit | design marta staniewska | technology from Netious.com | Kontakt

Studio Styl &Vit

ul. Poznanska 58, 60-853 Poznan

Anna Bennig-Wolska
501 064 420
Jadwiga Skoryna
501 019 106
Hanna Kucharska
667 194 075

Promocje

Upominkowe Pakiety Promocyjnie

Z myślą o wszystkich, których pomysłem na miły świąteczny upominek jest obdarowanie bliskiej osoby chwilą relaksu i odprężenia, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych cenowo zabiegów w pakietach. O więcej szczegółów proszę pytać na miejscu lub telefonicznie w Studio Styl & Vit

Lecznicza moc świeżego aloesu Barbadensis Miller z Meksyku

Kluczowym elementem zabiegu jest masaż zielonym soczystym liściem aloesu, który niesamowicie nawilża i regeneruje naskórek, do tego poczujemy wspaniały aromat oleju z czarnego sezamu rosnącego w Himalajach. Absolutnie czyste i ekologiczne preparaty firmy Pharmos Natur zawierają bogactwo naturalnych i bezpiecznych dla skóry składników. Firma posiada certyfikat ECO CONTROL.

Masaż - autorska Technika Modelowania Twarzy w połączeniu z mini liftem.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu! TMT stosowany w serii 6-9 zabiegów, daje gwarantowana poprawa owalu twarzy i jakości skóry.

Aktualnosci

Zadbaj o siebie!

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu najbliższy termin: od 27 maja do 6 czerwca 2018 w Kołobrzegu - Hotel Ikar Plaza (10 dób hotelowych).

Zajęcia oraz zabiegi prowadzone są przez specjalistki odkwaszania potwierdzone certyfikatami dr Renate Collier: mgr Anna Bennig-Wolska, Jadwiga Skoryna.

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu obejmuje: małe grupy, indywidualne diagnozowanie i konsultacje, opiekę medyczną, dietę zasadową (3 posiłki dziennie), masaż odkwaszający, masaż chińskimi bańkami + stawianie baniek, automasaż brzucha (codziennie), chirogimnastyka (codziennie), basen, jacuzzi, sauna parowa, gimnastyka w wodzie, sauna fińska, bezinwazyjne oczyszczanie jelit (solą gorzką – gratis), zajęcia z edukacji zdrowia, pokazowa stylizacja z makijażem, nauka automasażu głowy i nóg oraz imbirowo-cynamonowy zabieg na ciało. Opłata za parking wg stawek hotelowych.