O nas

Pracujemy dla dobrego samopoczucia naszych klientów już..... od 1993 roku!

ANNA BENNIG - WOLSKA

Wykształcenie:

Mgr pedagogiki UAM, dyplomowana kosmetyczka, stylistka - wizażystka, fryzjerka damska, masażystka, terapeutka.

Dorobek zawodowy

Na początku lat 90-tych dyrektor Policealnego Studium Kosmetycznego Anieli Goc. W 1993 roku otworzyła gabinet Studio Styl, który prowadzi do obecnej chwili, ciągle poszerzając ofertę usług.
Była wieloletnia Prezes Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego, Zarząd Główny w Warszawie. Organizator sympozjów i kongresów kosmetycznych w Poznaniu i Warszawie.
Autorka licznych wykładów oraz programów telewizyjnych poświęconych kosmetologii, urodzie, metamorfozom, a także publikacji i artykułów prasowych min. w: Dziale Uroda w Dodatku Rodzinnym Głosu Wielkopolskiego, w czasopiśmie profesjonalnym Kosmetyka i Kosmetologia.
Od 2000 roku wraz z Jadwigą Skoryną propagatorka Terapii Odkwaszającej wg dr Renate Collier.

Copyright © 2011 Studio Styl & Vit | design marta staniewska | technology from Netious.com | Kontakt

Studio Styl &Vit

ul. Poznanska 58, 60-853 Poznan

Anna Bennig-Wolska
501 064 420
Jadwiga Skoryna
501 019 106
Hanna Kucharska
667 194 075

Promocje

Upominkowe Pakiety Promocyjnie

Z myślą o wszystkich, których pomysłem na miły świąteczny upominek jest obdarowanie bliskiej osoby chwilą relaksu i odprężenia, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych cenowo zabiegów w pakietach. O więcej szczegółów proszę pytać na miejscu lub telefonicznie w Studio Styl & Vit

Lecznicza moc świeżego aloesu Barbadensis Miller z Meksyku

Kluczowym elementem zabiegu jest masaż zielonym soczystym liściem aloesu, który niesamowicie nawilża i regeneruje naskórek, do tego poczujemy wspaniały aromat oleju z czarnego sezamu rosnącego w Himalajach. Absolutnie czyste i ekologiczne preparaty firmy Pharmos Natur zawierają bogactwo naturalnych i bezpiecznych dla skóry składników. Firma posiada certyfikat ECO CONTROL.

Masaż - autorska Technika Modelowania Twarzy w połączeniu z mini liftem.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu! TMT stosowany w serii 6-9 zabiegów, daje gwarantowana poprawa owalu twarzy i jakości skóry.

Aktualnosci

Zadbaj o siebie!

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu najbliższy termin: od 27 maja do 6 czerwca 2018 w Kołobrzegu - Hotel Ikar Plaza (10 dób hotelowych).

Zajęcia oraz zabiegi prowadzone są przez specjalistki odkwaszania potwierdzone certyfikatami dr Renate Collier: mgr Anna Bennig-Wolska, Jadwiga Skoryna.

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu obejmuje: małe grupy, indywidualne diagnozowanie i konsultacje, opiekę medyczną, dietę zasadową (3 posiłki dziennie), masaż odkwaszający, masaż chińskimi bańkami + stawianie baniek, automasaż brzucha (codziennie), chirogimnastyka (codziennie), basen, jacuzzi, sauna parowa, gimnastyka w wodzie, sauna fińska, bezinwazyjne oczyszczanie jelit (solą gorzką – gratis), zajęcia z edukacji zdrowia, pokazowa stylizacja z makijażem, nauka automasażu głowy i nóg oraz imbirowo-cynamonowy zabieg na ciało. Opłata za parking wg stawek hotelowych.