Program Beauty&Health Concierge

Program Beauty & Health Concierge

Program to innowacyjne podejście do pacjenta, które pozwala nam dbać o Twoją urodę i zdrowie na wielu płaszczyznach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz coraz większej rzeszy osób z nami współpracujących, możemy zaoferować coraz szerszy wachlarz usług.

Do elementów programu należą m.in.:

  • Terapia Odkwaszania Organizmu wg dr Renate Collier, przeprowadzana w gabinecie oraz podczas terapii wyjazdowych
  • pakiety promocyjne obejmujące kompleksowy zestaw zabiegów pielęgnacyjnych niezbędnych do utrzymania pięknego i zdrowego wyglądu – pytaj o nie na miejscu w Studio Styl
  • oryginalna stylizacja, czyli kreacja Twojego indywidualnego stylu

PORADA ZDROWOTNA (wskazania żywieniowe oraz dobór odpowiednich suplementów diety – witaminy, zioła, inne zalecenia) przygotowana przez holenderskiego specjalistę w tej dziedzinie Bart`a Meijerink`a. Kontakt na stronie: www.bartmeijerink.com

Porada przygotowywana jest na bazie oryginalnego kwestionariusza, wypełnionego przez pacjenta i przesłanego mailem. Na podstawie podanych niezbędnych informacji Bart przygotuje indywidualną poradę, bazując na swojej wiedzy z zakresu medycyny chińskiej, hinduskiej ayurwedy oraz medycyny ortomolekularnej. Porada przygotowana jest w języku angielskim, istnieje również możliwość przygotowania polskiego tłumaczenia.

Copyright © 2011 Studio Styl & Vit | design marta staniewska | technology from Netious.com | Kontakt

Studio Styl &Vit

ul. Poznanska 58, 60-853 Poznan

Anna Bennig-Wolska
501 064 420
Jadwiga Skoryna
501 019 106
Hanna Kucharska
667 194 075

Promocje

Upominkowe Pakiety Promocyjnie

Z myślą o wszystkich, których pomysłem na miły świąteczny upominek jest obdarowanie bliskiej osoby chwilą relaksu i odprężenia, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych cenowo zabiegów w pakietach. O więcej szczegółów proszę pytać na miejscu lub telefonicznie w Studio Styl & Vit

Lecznicza moc świeżego aloesu Barbadensis Miller z Meksyku

Kluczowym elementem zabiegu jest masaż zielonym soczystym liściem aloesu, który niesamowicie nawilża i regeneruje naskórek, do tego poczujemy wspaniały aromat oleju z czarnego sezamu rosnącego w Himalajach. Absolutnie czyste i ekologiczne preparaty firmy Pharmos Natur zawierają bogactwo naturalnych i bezpiecznych dla skóry składników. Firma posiada certyfikat ECO CONTROL.

Masaż - autorska Technika Modelowania Twarzy w połączeniu z mini liftem.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu! TMT stosowany w serii 6-9 zabiegów, daje gwarantowana poprawa owalu twarzy i jakości skóry.

Aktualnosci

Zadbaj o siebie!

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu najbliższy termin: od 27 maja do 6 czerwca 2018 w Kołobrzegu - Hotel Ikar Plaza (10 dób hotelowych).

Zajęcia oraz zabiegi prowadzone są przez specjalistki odkwaszania potwierdzone certyfikatami dr Renate Collier: mgr Anna Bennig-Wolska, Jadwiga Skoryna.

Wyjazdowe odkwaszanie organizmu obejmuje: małe grupy, indywidualne diagnozowanie i konsultacje, opiekę medyczną, dietę zasadową (3 posiłki dziennie), masaż odkwaszający, masaż chińskimi bańkami + stawianie baniek, automasaż brzucha (codziennie), chirogimnastyka (codziennie), basen, jacuzzi, sauna parowa, gimnastyka w wodzie, sauna fińska, bezinwazyjne oczyszczanie jelit (solą gorzką – gratis), zajęcia z edukacji zdrowia, pokazowa stylizacja z makijażem, nauka automasażu głowy i nóg oraz imbirowo-cynamonowy zabieg na ciało. Opłata za parking wg stawek hotelowych.